Movies
Ratings
312
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 2.5
The InvasionRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
GremlinsRated ★ 2.0
BackdraftRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 2.5