Titles you rated
BraveRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The House BunnyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5