Movies
Ratings
666
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
MateRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
What IfRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
April and the Extraordinary WorldRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5