Movies
Ratings
320
Nothing SeriousRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
Hail to HellRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 5.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
The MoonRated ★ 2.5
Compartment Number 6Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 5.0