Movies
Ratings
403
Bad Boys IIRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0