Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Things to ComeRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5