Movies
Ratings
330
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
Haute CuisineRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.5
Run All NightRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
The DealRated ★ 3.0
St. VincentRated ★ 4.0
Granny's Got TalentRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Empire of LustRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
FocusRated ★ 4.0