Movies
Ratings
108
WhiplashRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
JumperRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0