Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
NonnasRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 2.0
A Normal WomanRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Kinda PregnantRated ★ 2.0
Honeymoon With My MotherRated ★ 2.0