Titles you rated
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0