Movies
Ratings
148
WhiplashRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 0.5
HopeRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 1.5
Guns & TalksRated ★ 2.0
All for LoveRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 2.0