Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
SinnersRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5