Movies
Ratings
57
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0