Movies
Ratings
638
The InternRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Lord of WarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5