Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0