Movies
Ratings
358
Freedom WritersRated ★ 4.5
RayRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
HeroRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5