Titles you rated
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 2.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5- MonsterRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.5