Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Show Me The MoneyRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 2.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0