Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
Wall to WallRated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
The Divine FuryRated ★ 1.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Jesters: The Game ChangersRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0