Movies
Ratings
729
A Cinderella StoryRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Perfect SenseRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 3.0
ChloeRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
The DreamersRated ★ 4.5
The ReapingRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5