Movies
Ratings
15
AmadeusRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0