Titles you rated
The TrunkRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 5.0
Dr. LawyerRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0
Divorced Singles Season 3Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 4.0
Divorced SinglesRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0