Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 4.0