Titles you rated
Glass HeartRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 3.0
RikuohRated ★ 4.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Dragon RajaRated ★ 2.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
Missing: The Other Side 2Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
UncleRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.0