Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
The Ghost DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.0