Series
Ratings
58
My MisterRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
CoyoteRated ★ 3.0- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 0.5
DevsRated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Goodbye SoloRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 0.5
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5