Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Ushio and ToraRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5- MacGyverRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5- VRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5