Titles you rated
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0