Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- The Secret Life of DogsRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0