Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
CartRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0