Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 3.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5