Movies
Ratings
147
The WailingRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0