Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 3.5 Attack on TitanRated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 4.0 Attack on TitanRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
 Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5 Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
 Demon SlayerRated ★ 3.5 Demon SlayerRated ★ 3.5
 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5