Movies
Ratings
166- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Uta no Prince-sama The Movie: TABOO NIGHT XXXXRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KING OF PRISM Your Endless CallRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0- SEVENTEEN WORLD TOUR [BE THE SUN]Rated ★ 2.5
- KING OF PRISM -Dramatic PRISM.1-Rated ★ 3.0
Given: Hiiragi MixRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SEVENTEEN [RIGHT HERE] WORLD TOUR IN CINEMASRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
Ikoku NikkiRated ★ 3.5