Titles you rated
- Gintama The Semi-finalRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 3.0
WITCH WATCHRated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Romantic KillerRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme Anima +Rated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Good Day for Gag Manga GORated ★ 3.0
Tsudui-sanRated ★ 4.0
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 4.0
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 4.5
Twilight Out of FocusRated ★ 3.0
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 3.0