Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
AuditionRated ★ 1.0
WickedRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0