Titles you rated
ShopliftersRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 5.0- Coffee MateRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
2 Days in ParisRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
The Handsome SuitRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0