Titles you rated
Captain FantasticRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Land of MineRated ★ 5.0
English VinglishRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.5