Titles you rated
AtypicalRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 1.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0