Series
Ratings
186
Over the RainbowRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.5- Wonderful LifeRated ★ 4.0
Which Star Are You From?Rated ★ 4.0- The Houseguest and My MotherRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5