Movies
Ratings
150
SkyfallRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 0.5
DerangedRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0