Movies
Ratings
621
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5