Series
Ratings
125
SKY CastleRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5