Titles you rated
DogvilleRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0