Series
Ratings
52
Girls Band CryRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 1.5
Movie RoomRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0