Movies
Ratings
218
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
FailanRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0