Movies
Ratings
769
Good NewsRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5- DreamRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 1.0
EscapeRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5