Titles you rated
DuneRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Land of BadRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 1.0
LegendRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
OldRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 2.5
Don't Breathe 2Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0