Series
Ratings
22
Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
Before Some RiseRated ★ 3.0
Video StarRated ★ 2.0
WestworldRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0- 세계테마기행 - 대륙의 뜨거운 심장, 후베이 성Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0- Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
SandglassRated ★ 4.0
DekalogRated ★ 5.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0