Movies
Ratings
32
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5